המוצר מחכה לך בעגלה

מה זה פונט SVG? הבשורה החדשה של עולם הטיפוגרפיה

דמיינו גופן חי, עם צבעים מרהיבים, פונט שיכול להפיח חיים בכל טקסט. זהו הקסם של גופן SVG, צאצא קסום של פורמט OpenType ופלטפורמת Scalable Vector Graphics) SVG).

 

לגופני SVG יש את הכוח לשחרר את הפוטנציאל האמיתי של הטיפוגרפיה. עם היכולת להציג תווים במספר צבעים וברמות שקיפות, גופני SVG הם המורדים של עולם הפונטים, ומשתחררים מהמונוטוניות של הפורמטים הרגילים של הגופנים OTF ו-TTF. הם התגלמות גופני צבע, או כפי שהם ידועים גם, גופני OpenType SVG.

אבל, כמו בכל הדברים ששוברים את התבנית, גופני SVG מגיעים עם פשרה: גודל הקובץ שלהם עצום! הם מגיעים במשקל מאוד כבד שיכול להאט את קצב העבודה שלכם. הם ממש כמו היפופוטם בין הגופנים.

עם זאת, גודל זה הוא מחיר קטן לשלם עבור הפאר של גופני SVG. הם חלומו של מעצב ומעצבת, במיוחד כשמחפשים גופנים דמויי מברשת וכלים ידניים. עם היכולת שלהם להתמודד עם אזורים שקופים למחצה ואפקטים של צבעי מים, טושים, גואש, גיר ושאר טקסטורות מעניינות. גופני SVG משחררים את היופי האמיתי של האומנות הטיפוגרפית.

אז תנו לדמיון שלכם להשתולל, ותנו לגופני ה SVG לקחת את העיצובים שלך לגבהים חדשים!

 

 

בראוניז. פונט svg דמויי גיר

פונט בראוניז

פונט Cardus Brush SVG

קישור לגופן: https://elements.envato.com/cardus-brush-svg-font-EBU6VSP

Cardus Brush SVG Font

 

 

פונט svg חינמי בסגנון מכחול צבעי מים

קישור לגופן: https://fontesk.com/ivory-heart-font/

 

גם אתם  כבר נדלקתם/ן על גופני הSVG  אבל לא בטוחים/ות כיצד להתקין אותם?

אל פחד! התהליך פשוט כמו התקנת כל גופן רגיל.

 

רוב קבצי הורדת גופני ה-SVG מגיעים בקובץ ZIP

לגופני OpenType-SVG יש את אותן סיומות קבצים כמו גופנים רגילים, TTF ו-OTF. אז, התקנתם היא זהה לקבצים הרגילים. ב-Mac, לחצו קליק ימני על הקובץ, לחצו על "התקן גופן", והרי! הגופן החדש שלך מוכן לשימוש.

עבור משתמשי Windows 10, ההתקנה קלה באותה מידה. אפשר להשתמש בלוח הבקרה או בכל מנהל גופנים לבחירתך כדי להתקין גופני SVG. הם יופיעו באותו אופן כמו גופנים רגילים.

חשוב לציין שגופני SVG נתמכים כעת על ידי iOS 12, macOS Mojave ו-Windows 10. כדי להשתמש בהם, עליך להיות בעל הגרסאות הבאות ומעלה: Illustrator CC 22.0.0, Photoshop CC 18.0 ו-InDesign CC 13.0.1 . לגבי דפדפני אינטרנט, רק Safari ו- iOS Safari תומכים כרגע בגופני SVG.

עכשיו כשאתם/ן יודעים/ות איך להתקין גופני SVG, קדימה, תתחילו לחקור את עולם הצבע והשקיפות בטיפוגרפיה. האפשרויות אינסופיות!

 

 

בסרטון הבא תוכלו לראות איך משנים צבע לגופן svg בתוכנת פוטושופ

איך צובעים פונט svg בפוטושופ

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X